Katalog firm

Adamex Druk

Adamex to drukarnia godna polecenia. W swojej szerokiej ofercie, firma ta zajmuje się nadrukiem na tkaninach i dzianinach. Dzięki zastosowaniu nowoczesnej technologii, wydruki przez nich oferowane nie ulegają zniszczeniu przez długi czas. Warto skorzystać z usług drukarni Adamex, aby otrzymać produkt najwyższej klasy!

Druk na tkaninie

Druk na tkaninie pozwala tworzyć unikatową odzież, tekstylia i wiele innych ciekawych produktów. Jednakże musi być wykonany odpowiednio jeżeli ma pozostać trwały na długi czas. Adamex jest drukarnią tkanin, która jest powszechnie znana z tego, że oferuje swoim klientom bardzo wysoką jakość. Szczegóły znajdziesz na stronie https://www.adamexdruk.pl/.
Przyjmuje zarówno zamówienia na druk na tkaninie przeznaczonej na odzież, jak i na wykonanie nadruków na gadżetach reklamowych. Zlecenia są wykonywane zgodnie z precyzyjnymi projektami od klientów, choć Adamex niekiedy oferuje samodzielne wykonanie projektu od podstaw. Wszystko jednak zależy od wymagań konkretnego klienta, gdyż jego satysfakcja jest najważniejsza w działalności tej drukarni.
Choć Adamex tworzy tylko nadruki wysokiej jakości, ceny za zlecenia w tej drukarni wcale nie są wysokie. Jest to zatem duża zachęta dla każdego klienta, który pragnie szybko zlecić druk na tkaninie poliestrowej. Współpracując z Adamex zawsze można być pewnym, że zlecenie będzie wykonane profesjonalnie i terminowo.

Kontakt

Ulica: Milionowa 55

Kod: 93-113

Miejscowość: Łódź

E-mail: druk@adamexdruk.pl

Tel.: 501176709