Katalog firm

AOK – Akademicki Ośrodek Kształcenia

Akademicki Ośrodek Kształcenia dysponuje wieloletnim doświadczeniem w organizacji kursów egzaminacyjnych. Prowadzi zajęcia dla uczniów ósmych klas szkół podstawowych i przyszłych maturzystów z Łodzi i okolic. Umożliwia naukę stacjonarną lub w trybie online. AOK oferuje kursy semestralne i roczne w konkurencyjnych cenach.

Przygotowanie do matury

Akademicki Ośrodek Kształcenia z Łodzi cieszy się wielką popularnością wśród mieszkańców tego miasta. Od ponad 19 lat działamy na rynku zapewniając najlepszą pomoc naukową uczniom na różnym poziomie. Możecie zapisać do nas uczniów klas ósmych, którzy przygotowują się do zakończenia szkoły podstawowej. Skontaktuj się z nami telefonicznie lub przez stronę http://www.aok-kursymaturalne.pl/egzamin-osmoklasisty/.
Egzamin po 8 klasie może okazać się dla nich wielkim wyzwaniem. Na pewno będą musieli nie tylko poradzić sobie z ogromnym stresem, ale także dużą porcją wiedzy, którą należy przypomnieć sobie w krótkim czasie. Wszystko da się zrealizować, tylko trzeba wszystkim w odpowiedni sposób pokierować. Uda się to właśnie dzięki naszemu ośrodkowi, gdzie już teraz Was zapraszamy. Poziom wszystkich zajęć jest bardzo wysoki.
Zapewniamy naukę w małych, kameralnych grupach. Wszyscy uczniowie otrzymują od nas materiały dydaktyczne w cenie kursu. Możecie być pewni, że wszystkie kursy oferujemy Wam w bardzo atrakcyjnej cenie. Zachęcamy do kontaktu, jeżeli macie do nas pytanie odnośnie naszej oferty edukacyjnej.

Kontakt

Ulica: Moniuszki 4A

Kod: 90-111

Miejscowość: Łódź

http://www.aok-kursymaturalne.pl/

E-mail: sekretariat@aok-kursymaturalne.pl

Tel.: 791991109