Katalog firm

Apemi

Apemi to firma działająca na rynku budowlanym od 2005 roku ciesząca się ogromnym zaufaniem wśród swoich klientów. Proponujemy Wam okna i drzwi, które można zainstalować w domach oraz mieszkaniach. Do tego mamy również parapety oraz bramy do garażów, dlatego zachęcamy do zapoznania się z naszą ofertą.

Montaż drzwi

Każdy dom i mieszkanie potrzebuje odpowiednich drzwi. Chodzi tutaj zarówno o drzwi zewnętrzne, które przede wszystkim pełnią funkcję zabezpieczającą, ale także o drzwi wewnętrzne, które pomagają w oddzieleniu poszczególnych części mieszkania od siebie i zapewniają prywatność.
Solidne i odpowiednio zamontowane drzwi powinny przetrwać przez wiele lat bez konieczności wymiany. Takie drzwi na pewno można znaleźć w Salonie Okien i Drzwi APEMI. Miejsce to działa już od wielu lat. Od samego początku swojego istnienia starało się nawiązać współpracę z różnego rodzaju producentami drzwi, okien, jak i bram.
Obecnie sieć kontaktów jaką posiada APEMI owocuje tym, że w salonie można dostać wyroby dziesiątek producentów, które to można obejrzeć również na stronie http://apemi.eu/drzwi/. Wszystkie charakteryzują się wysoką jakością. Decydując się na współpracę z APEMI, każdy klient ma gwarancję, że jego drzwi są zakupem na długie lata. APEMI oferuje także solidny montaż dla każdego klienta, który mieszka w Szczytnie lub okolicach. Zatem inwestując w nowe drzwi, to tylko w salonie APEMI.

Kontakt

Ulica: Polska 52

Kod: 12-100

Miejscowość: Szczytno

http://apemi.eu/

E-mail: biuro@apemi.eu

Tel.: 511840654


Podobne firmy

ARM

Planujesz wymianę okien? Szukasz firmy z Elbląga, która oferuje wysokiej jakości produkty i jednocześnie zajmuje się ich montażem? Odwiedź stronę i zapoznaj się z ofertą ARM. To firma z prawie 10-letn...