Katalog firm

AT Górscy

Zastanawiasz się czy sesja rodzinna zrealizowana w profesjonalnym studiu ma sens? Oczywiście przede wszystkim to okazja do stworzenia zdjęć, jakie będą dla nas pamiątką na całe życie, fotografia rodzinna to coś za czym de facto przemawia wiele zalet. Pewnie, iż doświadczony fotograf do sesji rodzinnej podejdzie w taki sposób, aby umożliwić nam uzyskanie jak najbardziej odpowiednich zdjęć.

Fotografia ciążowa

Niewiele w Polsce jest fotografów, którzy mogą zapewnić wykonanie naprawdę pięknych sesji ciążowych. Jednakże coraz więcej kobiet jest zainteresowanych możliwością udokumentowania swojej ciąży i uzyskaniu pamiątek z tego wyjątkowego okresu w ich życiu.
Między innymi wśród fotografów, którzy się tym zajmują, na pewno należy wspomnieć o Górskich. Górscy prowadzą swoją działalność z zakładu w Łodzi. Od wielu lat specjalizują się przede wszystkim w fotografii dziecięcej. W swojej różnorodnej ofercie, mają między innymi opcje zamówienia zdjęć z Komunii Świętej, oraz innych uroczystości takich jak chrzest. Możliwa jest także sesja noworodkowa, co jest dowodem na to, że Górscy wiedzą jak współpracować z dziećmi oraz ich rodzicami.
Jeżeli zatem kogoś zainteresowała fotografia ciążowa Łódź jest doskonałym miastem na tego typu zlecenia. Górscy z chęcią podejmą się takiego projektu i zapewnią jego sukces. Wieloletnie doświadczenie sprawia, że bez problemu poradzą sobie z uchwyceniem naprawdę pięknych ujęć!

Kontakt

Ulica: Moniuszki 4A

Kod: 90-111

Miejscowość: Łódź

http://foto-dzieciaki.lodz.pl/

E-mail: atgorscy@gmail.com

Tel.: 609-199-985


Podobne firmy

Foto24.com.pl

Szukasz firmy zajmującej się profesjonalną fotografią i filmowaniem? Nie mogłeś lepiej trafić. Firma Foto24 właśnie taka jest! Zespół prężnie rozwijających się pracowników oraz usług z Łodzi jest dost...