Katalog firm

Carpet Lab

Ci, którzy mawiają, że dywany to przeżytek, absolutnie nie mają racji. Stylowe dywany nigdy nie wyszły z mody, a Carpet Lab udowadnia to na każdym kroku. Sklep z dywanami oferuje gustowne dywany dla każdego domu w wielu różnych kolorach i wzorach. Każdy z pewnością znajdzie coś pasującego do jego najbliższej przestrzeni.

Dywan do salonu glamour

Dobierz idealny dywan dla domu! Postaw na wykładzinę, która momentalnie upiększy każdą stworzoną przez ciebie aranżację! Zrezygnuj z nużących zakupów stacjonarnych i zdecyduj się na zakupy online, realizując je w sklepie superdywany.pl, założonym w 2005 roku przez firmę z Łodzi - Carpet Lab.
Dywany zaprezentowane na stronie sklasyfikowano pod względem dopasowania do pomieszczeń, ich wzornictwa oraz ogólnej stylistyki. Wygodna struktura sklepu pozwala ci bardzo szybko znaleźć niejeden dywan do salonu glamour. Zwróć uwagę na złoty model Silky pochodzący od marki Angelko albo zakochaj się w efektownie błyszczącej przędzy kolekcji Cosmou, którą stworzyła marka Rezas.
Według Carpet Lab najbardziej szykownymi dywanami, robiącymi największe wrażenie, są jednak te występujące w kilku kolekcjach marki Wedgwood - Folia, Arris oraz Intaglio. Twoje wnętrza zasługują na odrobinę luksusu. Popatrz więc, jak Carpet Lab może ci go zapewnić i zaufaj kilkunastoletniemu doświadczeniu prawdziwych ekspertów od dywanów.

Kontakt

Ulica: Zamenhofa 19

Kod: 90-510

Miejscowość: Łódź

www: https://superdywany.pl/

E-mail: sklep@superdywany.pl

Tel.: 780169727


Podobne firmy

Studio Firanowe

Studio Firanowe to miejsce, gdzie otrzymacie najlepsze dekoracje okienne. Nie tylko zajmujemy się sprzedażą poszczególnych artykułów, ale również zajmujemy się fachowym doradztwem oraz montażem. Jeste...