Katalog firm

Carpet Lab

Ci, którzy mawiają, że dywany to przeżytek, absolutnie nie mają racji. Stylowe dywany nigdy nie wyszły z mody, a Carpet Lab udowadnia to na każdym kroku. Sklep z dywanami oferuje gustowne dywany dla każdego domu w wielu różnych kolorach i wzorach. Każdy z pewnością znajdzie coś pasującego do jego najbliższej przestrzeni.

Dywany naturalne

Dywany to jedne z najpiękniejszych i najpraktyczniejszych dodatków. Nasza firma - Carpet Lab - pokochała je już w 2005 r., albowiem to od tego czasu oferujemy je klientom we wszelkich możliwych konfiguracjach.
Na przestrzeni tych prawie dwudziestu lat udało nam się stać się jednym z większych internetowych sklepów z dywanami. Nasz sklep liczy sobie teraz koło dwóch tysięcy odmiennych pozycji! Każda z nich to prawdziwy unikat. Ponadto sprzedajemy dodatkowe akcesoria przeznaczone głównie do czyszczenia i odkurzania dywanów.
Jedną z ośmiu kategorii dostępnych na stronie superdywany.pl przeznaczyliśmy w pełni na dywany naturalne. Są to m.in. dywany sizalowe (doskonałe dla alergików, pasujące do kuchni i łazienek), dywany bawełniane (najczęściej wybierane dla pokojów dziecięcych), dywany z juty (super wytrzymałe) oraz dywany wełniane (maksymalnie komfortowe). Zalecamy zaznaczenie w kryteriach wyszukiwania konkretnego typu włókna. Następnie można już przebierać w propozycjach o zróżnicowanych kolorach, wzorach, rozmiarach i... cenach!

Kontakt

Ulica: Zamenhofa 19

Kod: 90-510

Miejscowość: Łódź

www: https://superdywany.pl/

E-mail: sklep@superdywany.pl

Tel.: 780169727


Podobne firmy

Studio Firanowe

Studio Firanowe to miejsce, gdzie otrzymacie najlepsze dekoracje okienne. Nie tylko zajmujemy się sprzedażą poszczególnych artykułów, ale również zajmujemy się fachowym doradztwem oraz montażem. Jeste...