Katalog firm

Centrum Równowaga

Temat psychologi jest bardzo ważny w dzisiejszym świecie. Coraz więcej osób zmaga sie z problemami natury psychicznej. Jest to sprawa, której nie należy bagatelizować, ponieważ problemy mogą się z czasem nasilać. Jeśli dotyczy nas ten temat warto zainteresować się Centrum Równowaga. Możemy liczyć tam na specjalistyczną pomoc, która może nas uratować.

Psycholog

Zapraszamy Państwa do zapoznania się z ofertą Centrum Psychoterapii RÓWNOWAGA. Doświadczony psycholog Łódź jest w stanie pomóc swoim klientom przejrzeć się w oczach innych, dotrzeć do źródła problemów i ułatwić ich rozwiązanie. Proponujemy indywidualne podejście do każdej osoby, profesjonalne przygotowanie zawodowe i przyjazną atmosferę.
Psychoterapia jest procesem, który umożliwia odnalezienie w sobie zasobów potrzebnych do zdrowego funkcjonowania w życiu codziennym i dobrego samopoczucia. Niektórzy ze zdumieniem potrafią odkryć w sobie złoża tego, co w nich wartościowe, piękne i mądre. Oferujemy wsparcie psychologiczne, psychoterapeutyczne i coachingowe.
Zapraszamy osoby odczuwające ciągły niepokój, wahania nastroju, doświadczające trudności budowania relacji z innymi, zmagające się z traumą, z którą trudno sobie poradzić i konsekwencjami przewlekłego stresu. Zapewniamy atmosferę zaufania i nieoceniającą, życzliwą postawę terapeuty. Zachęcamy do odwiedzenia naszej strony i szczegółowego zapoznania się z ofertą.

Kontakt

Ulica: Sterlinga 16/18

Kod: 90-217

Miejscowość: Łódź

https://twojpsychologlodz.pl/

E-mail: twojpsychologlodz@gmail.com

Tel.: 606270368


Podobne firmy

Instytut Terapii ITPB

Jeżeli doszliśmy do momentu, w którym depresja lub nerwica, lęki a nawet autyzm stały się poważnym dla nas schorzenie, to czas najwyższy skorzystać z pomocy fachowców, jakich spotkamy w Instytucie Ter...

Ewa Czernik

Nazywam się Ewa Czernik i jako wykwalifikowany lekarz psycholog zapewniam Wam wsparcie, jeżeli czujecie, że macie nerwicę, czegoś okropnie się boicie. Zajmuje się również leczeniem depresji, która nie...