Katalog firm

Chill Inn

Zapraszamy do Chill Inn - miejsca, gdzie będziecie mogli zamieszkać podczas studiów. Gdzie bez problemu będziecie mogli odpocząć, przygotować się do ważnego egzaminu, czy też nawiązać nowe relacje. Wszystkim oferujemy bezproblemowe umowy. Mieszkańcy naszego akademika mogą liczyć na atrakcyjnie niskie ceny.

Pokój dla studenta

Podczas swojej nauki na studiach każdy powinien mieć wygodną przestrzeń do życia. Zapewnia to, że nauka może przebiegać w spokojnej atmosferze. Jednocześnie ważne jest jednak to, aby mieć dostęp do życia towarzyskiego. Dlatego też pokój dla studenta Łódź w prywatnym akademiku Chill Inn to doskonały wybór dla praktycznie każdej osoby.
Chill Inn znajduje się w Łodzi. Położone jest w wyjątkowo dobrej lokalizacji, ponieważ zaraz obok zlokalizowany jest kampus Uniwersytetu Medycznego. Jest to dom studenta, który został specjalnie przystosowany do wszystkich podstawowych potrzeb osób młodych. Przy akademiku dostępny jest duży parking dla osób z samochodem. W samym akademiku każdy może korzystać ze strefy relaksu co zachęca do nawiązywania nowych znajomości i oferuje dużo opcji towarzyskich.
Chill Inn nie jest także drogim wyborem, zwłaszcza gdy porówna się ceny za wynajem w tych akademiku z cenami jakich należy się spodziewać przy wynajmowaniu mieszkania lub pokoju na terenie Łodzi. Jest to zatem akademik, który przypadnie do gustu każdemu.

Kontakt

Ulica: 6 sierpnia 70B

Kod: 90-646

Miejscowość: Łódź

https://www.chillinn.pl/

E-mail: hey@chillinn.pl

Tel.: 531497233