Katalog firm

Depilatorium

Depilatorium to idealne miejsce dla osób, które chcą raz na zawsze pozbyć się zbędnego owłosienia. Do laserowej depilacji używamy jednego z najlepszych urządzeń - laser diodowy Vectus. To dzięki niemu, już po kilku zabiegach będziecie cieszyli się gładką skórą oraz brakiem owłosienia na twarzy, w okolicach intymnych, czy też na nogach.

Depilacja laserowa

Każdy chciałby posiadać idealnie gładką i piękną skórę. Salon Depilatorium pozwala ją uzyskać! To wyjątkowe miejsce, w którym rozwiązuje się problem polegający na usuwaniu zbędnego owłosienia. Usługi salonu kierowane są zarówno do pań, jak i do mężczyzn, którzy też czasem narzekają na niechciane włoski, a nie wiedzą, jak mogliby się ich pozbyć.
Oferowana przez nasz gabinet depilacja laserowa Gdańsk jest najlepszym rozwiązaniem na tego typu problemy. W salonie Depilatorium przeprowadza się ją w swoim szybki, efektywny i całkowicie bezpieczny. Skutkuje to trwałym usunięciem zbędnego owłosienia i zdecydowaną poprawą ogólnego wyglądu zewnętrznego. Jakość ludzkiego życia staje się dzięki temu znacznie lepsza - każdy człowiek chce przecież dobrze się prezentować.
Depilacja laserowa wykonywana w tym salonie pozwala także zaoszczędzić sporą ilość czasu. Gwarantuje trwałe efekty, utrzymujące się przez bardzo długi czas. Pozwala na całkowitą rezygnację ze standardowego golenia, które może podrażniać ciało. To idealna metoda dla każdego.

Kontakt

Ulica: al. Rzeczypospolitej 4D

Kod: 80-369

Miejscowość: Gdańsk

http://depilatorium.pl/

E-mail: salon@depilatorium.pl

Tel.: 888-771-221


Podobne firmy

EsteticaNova

EsteticaNova to centrum medycyny estetycznej prowadzone przez lekarkę medyny Kamilę Jędrzejczak. W ofercie centrum można znaleźć popularne zabiegi: powiększanie ust, lifting twarzy, peelingi i wypełni...

Aneta Budzińska

Aneta Budzińska to specjalistka w swojej branży, której możesz zaufać. Jako linergistka oraz trener makijażu permanentnego ma na swoim koncie wiele wyróżnień i zadowolonych klientek, które chętnie wra...