Katalog firm

Depilatorium

Depilatorium to idealne miejsce dla osób, które chcą raz na zawsze pozbyć się zbędnego owłosienia. Do laserowej depilacji używamy jednego z najlepszych urządzeń - laser diodowy Vectus. To dzięki niemu, już po kilku zabiegach będziecie cieszyli się gładką skórą oraz brakiem owłosienia na twarzy, w okolicach intymnych, czy też na nogach.

Depilacja męska

Chciałbyś pozbyć się wszystkich tych włosków, które obejmują niemalże całe Twoje ciało, ale uważasz, że z tego typu rozwiązań mogą korzystać tylko i wyłącznie Panie? Jesteś w sporym błędzie. Nasz salon Depilatorium kieruje bowiem swoje usługi do wszystkich niezadowolonych ze swojej prezencji.
Zajmujemy się i kobietami, i właśnie mężczyznami. Oferta naszych usług skupia się po prostu na depilacji laserowej, która uchodzi za jedną z najlepszych metod doprowadzających do efektu gładkiego i idealnego ciała. Depilacja laserowa dla mężczyzn przyda Ci się na pewno, jeżeli zbędne owłosienie występuje u Ciebie na tych partiach ciała, do których nie masz swobodnego dostępu - np. na plecach.
Ze względów higienicznych możesz również zdecydować się na usunięcie owłosienia z pach, aby w komfortowych warunkach zawsze zajmować się uprawianiem sportów i cieszyć się idealną czystością. Odwiedź jeden z naszych salonów umieszczonych w Łodzi i Gdańsku i ciesz się na nowo odzyskanym, wspaniałym wyglądem. Zapoznaj się z pełną informacją dotyczącą zabiegu depilacji laserowej dla mężczyzn na naszej stronie http://depilatorium.pl/oferta/depilacja-laserowa-u-mezczyzn/.

Kontakt

Ulica: al. Rzeczypospolitej 4D

Kod: 80-369

Miejscowość: Gdańsk

http://depilatorium.pl/

E-mail: salon@depilatorium.pl

Tel.: 888-771-221


Podobne firmy

Aneta Budzińska

Aneta Budzińska to specjalistka w swojej branży, której możesz zaufać. Jako linergistka oraz trener makijażu permanentnego ma na swoim koncie wiele wyróżnień i zadowolonych klientek, które chętnie wra...

EsteticaNova

EsteticaNova to centrum medycyny estetycznej prowadzone przez lekarkę medyny Kamilę Jędrzejczak. W ofercie centrum można znaleźć popularne zabiegi: powiększanie ust, lifting twarzy, peelingi i wypełni...