Katalog firm

Depilatorium

Depilatorium to idealne miejsce dla osób, które chcą raz na zawsze pozbyć się zbędnego owłosienia. Do laserowej depilacji używamy jednego z najlepszych urządzeń - laser diodowy Vectus. To dzięki niemu, już po kilku zabiegach będziecie cieszyli się gładką skórą oraz brakiem owłosienia na twarzy, w okolicach intymnych, czy też na nogach.

Depilacja twarzy

W naszym salonie Depilatorium potrafimy zadbać o wygląd zewnętrzny każdego klienta. Zachęcamy do odwiedzenia naszego gabinetu wszystkich tych, którzy przez nadmierne owłosienie występujące na ciele nie czują się atrakcyjnie i mają obniżoną własną samoocenę. Jesteśmy w stanie każdemu przywrócić sporą pewność siebie!
Tak właśnie działa depilacja laserowa twarzy w Gdańsku, usuwająca trwale wąsik czy nawet niewielkie włoski pojawiające się chociażby na brodzie lub policzkach. Oczywiście oferta naszych zabiegów nie ogranicza się wyłącznie do usuwania owłosienia z twarzy. Radzimy sobie równie dobrze z włoskami występującymi na nogach, rękach czy plecach. Możemy zapewnić swoich klientów o bezpieczeństwie przeprowadzanych zabiegów.
W swoim gabinecie Depilatorium stosujemy lasery najwyższej generacji, wielokrotnie testowane i sprawdzane w różnych warunkach. Potrafimy w ekspresowym tempie uzyskać zachwycające efekty. Każdy, kto zdecyduje się je osiągnąć, będzie mógł się nimi cieszyć przez bardzo długi czas! Więcej informacji dotyczących zabiegu depilacji laserowej twarzy można znaleźć na stronie http://depilatorium.pl/oferta/depilacja-laserowa-twarzy/.

Kontakt

Ulica: al. Rzeczypospolitej 4D

Kod: 80-369

Miejscowość: Gdańsk

http://depilatorium.pl/

E-mail: salon@depilatorium.pl

Tel.: 888-771-221


Podobne firmy

EsteticaNova

EsteticaNova to centrum medycyny estetycznej prowadzone przez lekarkę medyny Kamilę Jędrzejczak. W ofercie centrum można znaleźć popularne zabiegi: powiększanie ust, lifting twarzy, peelingi i wypełni...

Aneta Budzińska

Aneta Budzińska to specjalistka w swojej branży, której możesz zaufać. Jako linergistka oraz trener makijażu permanentnego ma na swoim koncie wiele wyróżnień i zadowolonych klientek, które chętnie wra...