Katalog firm

Ewa Czernik

Nazywam się Ewa Czernik i jako wykwalifikowany lekarz psycholog zapewniam Wam wsparcie, jeżeli czujecie, że macie nerwicę, czegoś okropnie się boicie. Zajmuje się również leczeniem depresji, która nie leczona może doprowadzić do bardzo przykrych konsekwencji. Zapraszam również do wzięcia udziału w terapii dla par.

Terapia małżeńska

Często małżeństwa, czy żyjące ze sobą pary, nie mogą się porozumieć. Non stop dochodzi między nimi do kłótni i niemiłych ekscesów. Wystarczy udać się do znanej i cenionej łódzkiej terapeutki, aby rozwiązać te problemy. Skuteczna terapia par Łódź, jest dobrym przykładem na pozytywne rozwiązywanie problemów. Pani Ewa Czernik swoim wieloletnim doświadczeniem, podczas wyjątkowych sesji pomaga takim zakompleksionym parom i uświadamia gdzie tkwią błędy w ich wspólnym współżyciu. Kryzys w związku wywołują czasem wydawałoby się błahe powody, jak przyzwyczajenia partnera, nadmiar obowiązków domowych, ale po tych sesjach, zazwyczaj wszystko wraca do normy.
Na odpowiedniej stronie internetowej dowiemy się o innych możliwościach pomocy m.in. leczenie lęku nerwicy, leczenie depresji, leczenie indywidualne, terapia indywidualna.
Niesamowite referencje potwierdzają tylko fachowość i rzetelność tej pani, która jest jakby stworzona do pomocy ludziom zagubionym, zestresowanym, opętanym, nieśmiałym, czy też asertywnym.

Kontakt

Ulica: Wólczańska 20

Kod: 90-607

Miejscowość: Łódź

http://ewaczernik.pl/

E-mail: gabinet@ewaczernik.pl

Tel.: 509-359-409


Podobne firmy

Instytut Terapii ITPB

Jeżeli doszliśmy do momentu, w którym depresja lub nerwica, lęki a nawet autyzm stały się poważnym dla nas schorzenie, to czas najwyższy skorzystać z pomocy fachowców, jakich spotkamy w Instytucie Ter...

Centrum Równowaga

Temat psychologi jest bardzo ważny w dzisiejszym świecie. Coraz więcej osób zmaga sie z problemami natury psychicznej. Jest to sprawa, której nie należy bagatelizować, ponieważ problemy mogą się z cza...