Katalog firm

Foto24.com.pl

Szukasz firmy zajmującej się profesjonalną fotografią i filmowaniem? Nie mogłeś lepiej trafić. Firma Foto24 właśnie taka jest! Zespół prężnie rozwijających się pracowników oraz usług z Łodzi jest dostępna na terytorium niemalże każdego zakątka w Polsce. Posiada głęboką ofertę, zajmującą się organizacją sesji i obsługą robienia zdjęć i filmów na uroczystościach weselnych, kościelnych i firmowych. Wszystko jest szczegółowo zaplanowane, a ich wykonywanie oparte jest na doświadczeniu i obsłudze profesjonalnego sprzętu. Zachęcamy do zapoznania się z ich ofertą.

Fotobudka

Firma Foto24 nigdy nie stoi w miejscu i podąża za modą w dziedzinie fotografii. Cały czas prężnie się rozwija i czerpie inspiracje z ofert na rynku. Jak wiadomo rynek imprezowych atrakcji wciąż rośnie i co rusz są nowe gadżety, rekwizyty, itp.
Jednym z nich jest oferta fotobudki, dająca nam możliwość nie tylko zrobienia wyjątkowego zdjęcia, ale także gwarantuje świetną zabawę i piękną pamiątkę z danego przyjęcia. Zarówno dzieci jak i dorośli, korzystając z fotobudki mają nie lada frajdę, mogąc przebierać w zabawnych, dobrej jakości rekwizytach, a także nie muszą się martwić o bezpieczne korzystanie ponieważ na miejscu zawsze jest nasz animator, który również służy pomocą i nadzoruje poprawne i pełne korzystanie z jej możliwości.
Firma dba o to, aby fotobudka Łódź była w dobrym stanie i działała przez cały czas trwania imprezy. Uczestnicy mogą dowolnie czerpać z niej to co najlepsze, a zdjęcia są niemalże natychmiast dostarczane im fizycznie do ręki. Oferta jest dostępna na terenie całego kraju, a satysfakcja gwarantowana.

Kontakt

Ulica: Emilii Sczanieckiej

Kod: 93-342

Miejscowość: Łódź

https://www.foto24.com.pl/

E-mail: pstryk@foto24.com.pl

Tel.: 600916610


Podobne firmy

AT Górscy

Zastanawiasz się czy sesja rodzinna zrealizowana w profesjonalnym studiu ma sens? Oczywiście przede wszystkim to okazja do stworzenia zdjęć, jakie będą dla nas pamiątką na całe życie, fotografia rodzi...