Katalog firm

Foto24.com.pl

Szukasz firmy zajmującej się profesjonalną fotografią i filmowaniem? Nie mogłeś lepiej trafić. Firma Foto24 właśnie taka jest! Zespół prężnie rozwijających się pracowników oraz usług z Łodzi jest dostępna na terytorium niemalże każdego zakątka w Polsce. Posiada głęboką ofertę, zajmującą się organizacją sesji i obsługą robienia zdjęć i filmów na uroczystościach weselnych, kościelnych i firmowych. Wszystko jest szczegółowo zaplanowane, a ich wykonywanie oparte jest na doświadczeniu i obsłudze profesjonalnego sprzętu. Zachęcamy do zapoznania się z ich ofertą.

Fotograf

Organizując przyjęcie, na którym chcemy mieć pamiątki w postaci zdjęć, musimy mieć zaufanego i doświadczonego fotografa. Osobą taką jest na pewno ten z firmy Foto24. Poza posiadaniem profesjonalnego sprzętu, ma on również długi staż w fotografowaniu i potrafi spełnić oczekiwania klientów, dzięki wywiadowi przed podpisaniem umowy. Dlatego nasz fotograf Łódź jest najlepszy z swoim fachu.
Dysponuje on szerokim zakresem usług oraz rekwizytów niezbędnych do sesji zdjęciowych. Wraz z nim współpracuje ekipa, która zajmuje się konkretnymi zadaniami, dając nam gwarancję świetnych zdjęć i minimalnego marginesu błędu, który w każdej sytuacji może się zdarzyć.
Firma, którą oferujemy ma siedzibę w Łodzi, ale to jej nie ogranicza i możemy skorzystać z pomocy tego fotografa w niemalże całym kraju. Każdy klient jest indywidualnie rozliczany z wykonanej usługi. Dzięki temu czuje się on wyjątkowo i nie musi się martwić zbyt wysokimi lub niespodziewanymi kosztami z nią związanymi. Jest to gwarancja spokoju i komfortu psychicznego klienta.

Kontakt

Ulica: Emilii Sczanieckiej

Kod: 93-342

Miejscowość: Łódź

https://www.foto24.com.pl/

E-mail: pstryk@foto24.com.pl

Tel.: 600916610


Podobne firmy

AT Górscy

Zastanawiasz się czy sesja rodzinna zrealizowana w profesjonalnym studiu ma sens? Oczywiście przede wszystkim to okazja do stworzenia zdjęć, jakie będą dla nas pamiątką na całe życie, fotografia rodzi...