Katalog firm

Foto24.com.pl

Szukasz firmy zajmującej się profesjonalną fotografią i filmowaniem? Nie mogłeś lepiej trafić. Firma Foto24 właśnie taka jest! Zespół prężnie rozwijających się pracowników oraz usług z Łodzi jest dostępna na terytorium niemalże każdego zakątka w Polsce. Posiada głęboką ofertę, zajmującą się organizacją sesji i obsługą robienia zdjęć i filmów na uroczystościach weselnych, kościelnych i firmowych. Wszystko jest szczegółowo zaplanowane, a ich wykonywanie oparte jest na doświadczeniu i obsłudze profesjonalnego sprzętu. Zachęcamy do zapoznania się z ich ofertą.

Fotograf ślubny

Jeżeli marzymy o idealnych pamiątkach w tym wyjątkowym dniu jakim jest ślub, musimy dobrze rozejrzeć się w konkurencyjnych ofertach fotografa ślubnego.
Ważne jest to, aby spełniał on nasze oczekiwania oraz służył profesjonalną poradą dotyczącą zarówno ustawienia młodych małżonków na zdjęciu, jak również samego miejsca, które będzie magiczne i odda piękno pary młodej. Zważając na ilość obowiązków związanych ze ślubem oraz wesela, powinni być pewni, że fotograf ślubny Łódź sprawdzi się w stu procentach, bez efektu rozczarowania. Cena usługi dostosowywana będzie indywidualnie, bez niespodziewanych kosztów, co również jest ważną kwestią.
Inną jest możliwość dojazdu fotografa ślubnego w każde miejsce w Polsce, bo jak wiadomo sesje plenerowe potrzebują pięknej otoczki do której zazwyczaj trzeba dojechać. Takim fotografem jest założyciel firmy Foto24. Osoba o wielkiej pasji oraz wieloletniemu doświadczeniu, gwarantuje nam każdy z tych aspektów. Posiada nowoczesny i profesjonalny sprzęt, dający piękne efekty zdjęć.

Kontakt

Ulica: Emilii Sczanieckiej

Kod: 93-342

Miejscowość: Łódź

https://www.foto24.com.pl/

E-mail: pstryk@foto24.com.pl

Tel.: 600916610


Podobne firmy

AT Górscy

Zastanawiasz się czy sesja rodzinna zrealizowana w profesjonalnym studiu ma sens? Oczywiście przede wszystkim to okazja do stworzenia zdjęć, jakie będą dla nas pamiątką na całe życie, fotografia rodzi...