Katalog firm

Foto24.com.pl

Szukasz firmy zajmującej się profesjonalną fotografią i filmowaniem? Nie mogłeś lepiej trafić. Firma Foto24 właśnie taka jest! Zespół prężnie rozwijających się pracowników oraz usług z Łodzi jest dostępna na terytorium niemalże każdego zakątka w Polsce. Posiada głęboką ofertę, zajmującą się organizacją sesji i obsługą robienia zdjęć i filmów na uroczystościach weselnych, kościelnych i firmowych. Wszystko jest szczegółowo zaplanowane, a ich wykonywanie oparte jest na doświadczeniu i obsłudze profesjonalnego sprzętu. Zachęcamy do zapoznania się z ich ofertą.

Sesje ślubne

Młoda para, planująca zawrzeć związek małżeński marzy o pięknej sesji w przepięknej scenerii, niezależnie czy są to góry, las, czy też inne malownicze, czasem też szalone miejsca. ważne jest, aby oddać jego urok, chociaż przede wszystkim najważniejsze w tym wszystkim są dwie zakochane w sobie osoby.
Ich emocje i uczucia potrzebują uwiecznienia, a dobry fotograf potrafi pokazać na zdjęciu nawet więcej niż sami młodzi. Firma Foto24 posiada w swojej ofercie sesje ślubne w Łodzi na najwyższym poziomie i we wspaniałej atmosferze, bo jak można się domyślić nie rzadko nowożeńcom towarzyszy stres i obawa przed błędem ze strony fotografującego. W tym celu staramy się rozluźnić atmosferę i współpracować z kilkoma osobami, które znają się na swojej pracy, zapewniając udane zdjęcia, bez obawy przed popełnieniem żadnego błędu.
Każdy z nich jest profesjonalistą z dużym zapleczem zawodowym, dzięki czemu zdjęcia po obróbce wyglądają jak z bajki. W taki właśnie sposób jesteśmy w stanie spełnić to piękne marzenie i zostawić cudowną pamiątkę na wiele lat.

Kontakt

Ulica: Emilii Sczanieckiej

Kod: 93-342

Miejscowość: Łódź

https://www.foto24.com.pl/

E-mail: pstryk@foto24.com.pl

Tel.: 600916610


Podobne firmy

AT Górscy

Zastanawiasz się czy sesja rodzinna zrealizowana w profesjonalnym studiu ma sens? Oczywiście przede wszystkim to okazja do stworzenia zdjęć, jakie będą dla nas pamiątką na całe życie, fotografia rodzi...