Katalog firm

Karczma Bida

Wybierając się na wycieczkę w okolice Lublina, Olkusza bądź Opola, warto zatrzymać się na odpoczynek w jednej z restauracji. Karczma Bida oferuje swoim klientom nie tylko tradycyjną polską kuchnię, ale również niezwykły klimat, a dla wegetarian - specjalne, bezmięsne menu uwzględniające preferencje osób będących na diecie.

Restauracja w Opolu

Zastanawiasz się, gdzie dobrze zjeść w Opolu? Zastanawiasz się, która restauracja Opole spełni Twoje oczekiwania? Przestań szukać dalej i przyjdź do nas!
W naszej ofercie znajdziesz wszystko, co sprawi, że wyjdziesz najedzony i będziesz chciał wrócić po więcej. Karczma bida brzmi "bidnie"? Nic bardziej mylnego. Jedyne w naszym menu, to "bidne" pieniądze, które zapłacisz. Przyjdź i przekonaj się, że warto u nas zjeść. Nasza oferta z pewnością zachwyci podniebienia nawet najbardziej wymagających klientów, zaczynając od najmłodszych, na najstarszych kończąc.
Myślisz o pójściu do konkurencji? O tym, że ceny tam będą lepsze, a jedzenie smaczniejsze? Odpuść. Wiemy, że wrócisz na naszą stronę internetową, bo to właśnie my wiemy, co jest najlepsze dla ludzi. Masz dalej wątpliwości? Każdy je ma, ale my dajemy 100% pewności, że będziesz zadowolony. Przyjrzyj się bliżej naszemu menu, a nie pomyślisz o konkurencji. Wybór naszej restauracji to strzał w dziesiątkę.

Kontakt

Ulica: Bogucin 175d

Kod: 21-080

Miejscowość: Garbów

http://www.karczmabida.com/

E-mail: bogucin@karczmabida.com

Tel.: 600381048