Katalog firm

Nagaz

Nagaz to firma zajmująca się przede wszystkim wykonywaniem instalacji gazowych w samochodach. Oprócz tego specjalizujemy się również w takich usługach, jak wymiana oleju, układy benzynowe, układy zapłonowe. Możecie się również do nas zgłosić, jeżeli macie problemy z mechaniką przy swoim aucie. Zawsze chętnie Wam pomożemy.

Wymiana oleju

Zlokalizowana w Łodzi firma Nagaz Stefanowski od wielu lat działa w branży LPG. Prowadzi stację kontroli pojazdów i hurtownię z częściami do instalacji gazowych w samochodach. Jako profesjonalny serwis mechaniczny wykonuje kompleksowe naprawy pojazdów różnych marek. Na ofertę składa się wymiana oleju Łódź, filtrów, świec zapłonowych i wiele więcej.
Firma dysponuje wysokiej jakości olejami silnikowymi znanych producentów. Zatrudnia wykwalifikowaną kadrę i posiada specjalistyczne wyposażenie ułatwiające precyzyjną diagnostykę silników i pozostałych systemów w pojazdach. Jako autoryzowany serwis znanych producentów instalacji LPG zapewnia wysoką jakość urządzeń i ich obsługę zarówno w okresie gwarancyjnym, jak i pogwarancyjnym. Oferuje fachową pomoc w wyborze właściwej instalacji, fachowy montaż i profesjonalny serwis.
Nagaz Stefanowski wykonuje również przeglądy klimatyzacji samochodowej- jej pełną diagnostykę, dezynfekcję i pozostałe czynności związane z obsługą auto klimy. Klienci mogą liczyć na konkurencyjne ceny.

Kontakt

Ulica: Aleja 1 Maja 47

Kod: 90-740

Miejscowość: Łódź

https://nagaz.pl/

E-mail:

Tel.: 426343434