Katalog firm

Producent skarpet Megi

Podczas wybierania części garderoby, trudno jest znaleźć taką, która będzie spełniać wszystkie nasze oczekiwania. Szczególnie jest tak przy wyborze skarpetek. Sklep Megi oferuje skarpetki jedynie najwyższej jakości, które zapewnią wszystko, co konieczne do wygody codziennego funkcjonowania. Odwiedź naszą stronę https://www.skarpetki.com.pl/ i przekonaj się.

Skarpetki damskie stopki

Firma Megi to polski producent skarpetek. W ofercie tej firmy można znaleźć skarpetki damskie stopki, męskie i dziecięce. Ceny oferowanych skarpet są bardzo przystępne i z pewnością każdy znajdzie tam coś dla siebie.
Jakość skarpetek oferowanych przez firmę Megi jest wysoka, producent używa włókien najwyższej jakości. Przeważnie w skład skarpetek wchodzi bawełna i elastan, co powoduje, że skarpetki odpowiednio przylegają do stopy. Ponadto taki skład sprawia, że skarpety długo nam posłużą.
W ofercie firmy Megi można znaleźć skarpetki damskie o płaskim szwie. Taka konstrukcja sprzyja wygodzie i komfortowi ich noszenia. Do wyboru są skarpetki damskie standardowe, sportowe oraz skarpetki damskie stopki. Uwagę zwracają stopki Active i stopki Fitness. Wykonane są z wysokiej jakości bawełny czesanej. Posiadają płaski szew, krótką cholewkę i nieuciskający ściągacz. U góry znajduje się siateczka, która gwarantuje odprowadzenie ciepła. Taka konstrukcja zapewnia komfort podczas treningów. Oba modele są dostępne w różnych wariantach kolorystycznych.

Kontakt

Ulica: ul.Skautów Łódzkich 38

Kod: 92-640

Miejscowość: Łódź

https://www.skarpetki.com.pl/

E-mail: sklep@skarpetki.com.pl

Tel.: 602231867


Podobne firmy

Sleep Art

Firma Sleep Art wiedzie prym wśród kobiet, które lubią kłaść się spać w stroju wyjątkowym, podkreślającym ich kobiecość. U nas każda pani ubierze się w niecodzienne ciuszki, które swym krojem będą upo...