Katalog firm

Sleep Art

Firma Sleep Art wiedzie prym wśród kobiet, które lubią kłaść się spać w stroju wyjątkowym, podkreślającym ich kobiecość. U nas każda pani ubierze się w niecodzienne ciuszki, które swym krojem będą upodabniać się do gustownych lekkich strojów dziennych. Niesamowicie wygodne, miłe w dotyku i oddychające modele ubrań do snu rozchodzą się jak ciepłe bułeczki. Zasmakuj w ich wyjątkowości także i Ty.

Koszula nocna damska

Sleep Art wyróżnia się wieloletnim doświadczeniem w branży odzieżowej oraz branży krawieckiej. To polska firma, która od dłuższego już czasu wykonuje i projektuje niesamowitą bieliznę nocną, za każdym razem opierając każdy swój pojedynczy wytwór na rozwiązaniach klasycznych, utrzymujących się w polskiej tradycji designerskiej. Spod rąk osób pracujących dla Sleep Art wychodzą przeróżne warianty bielizny nocnej. Są to nie tylko dwuczęściowe piżamy, ale też szlafroki oraz koszule nocne damskie. Zapoznaj się z całą ofertą firmy Sleep Art na stronie https://sleepart.pl/koszule-nocne/.
Koszula nocna damska Sleep Art w wielu przypadkach będzie nawet lepszą alternatywą dla tradycyjnej piżamy dwuczęściowej. Wykonana z satyny pozostanie na ciele niemalże niewyczuwalna.
Ta dłuższa zakryje co niektóre mankamenty, podczas gdy ta krótsza doda kobiecie seksapilu, jednocześnie chłodząc ją i pozwalając jej skórze oddychać podczas ciepłych i upalnych nocy. Niektóre modele koszul nocnych Sleep Art są wręcz awangardowe. To propozycje dla śmiałych i odważnych kobiet, które lubią żyć w sposób nowoczesny.

Kontakt

Ulica: Pabianicka 245

Kod: 93-457

Miejscowość: Łódź

https://sleepart.pl/

E-mail: sklep@sleepart.pl

Tel.: 517642737


Podobne firmy

Producent skarpet Megi

Podczas wybierania części garderoby, trudno jest znaleźć taką, która będzie spełniać wszystkie nasze oczekiwania. Szczególnie jest tak przy wyborze skarpetek. Sklep Megi oferuje skarpetki jedynie najw...