Katalog firm

Sleep Art

Firma Sleep Art wiedzie prym wśród kobiet, które lubią kłaść się spać w stroju wyjątkowym, podkreślającym ich kobiecość. U nas każda pani ubierze się w niecodzienne ciuszki, które swym krojem będą upodabniać się do gustownych lekkich strojów dziennych. Niesamowicie wygodne, miłe w dotyku i oddychające modele ubrań do snu rozchodzą się jak ciepłe bułeczki. Zasmakuj w ich wyjątkowości także i Ty.

Piżamy damskie dwuczęściowe

Piżamy damskie dwuczęściowe są dobrym wyborem dla osób ceniących sobie komfort i wygodę. Jednak przy wyborze takiego stroju warto pamiętać też o jego wyglądzie, a ten niekiedy może być naprawdę wyjątkowy.
Tak jest w przypadku piżam oferowanych przez polską firmę Sleep Art, która w swoich kolekcjach zwraca szczególną uwagę na dzieła sztuki wybitnych malarzy. Nadruki piżam są inspirowane twórczością tych artystów. Pojawiają się one zarówno na bardziej eleganckich modelach, jak i tych uchodzących za sportowe. Wiadomym jest, iż piżamy damskie dwuczęściowe mogą być połączone w różne zestawy. Są to na przykład szorty ze zwiewnymi topami, leginsy ze sportową koszulką czy eleganckie, zapinane na guziki koszule z długimi spodniami.
Komplety są wykonywane z lejących dzianin czy zmysłowej satyny. Każdy z nich cechuje się wyjątkową formą, artyzmem oraz dbałością o nawet najmniejsze detale, czyli delikatne dla ciała metki, metalowe regulatory ramiączek oraz wstawki z koronki i lamówki. Wszystko to daje niesamowitą wygodę, ale i zwiększa poczucie swojej kobiecości.

Kontakt

Ulica: Pabianicka 245

Kod: 93-457

Miejscowość: Łódź

https://sleepart.pl/

E-mail: sklep@sleepart.pl

Tel.: 517642737


Podobne firmy

Producent skarpet Megi

Podczas wybierania części garderoby, trudno jest znaleźć taką, która będzie spełniać wszystkie nasze oczekiwania. Szczególnie jest tak przy wyborze skarpetek. Sklep Megi oferuje skarpetki jedynie najw...