Katalog firm

Sleep Art

Firma Sleep Art wiedzie prym wśród kobiet, które lubią kłaść się spać w stroju wyjątkowym, podkreślającym ich kobiecość. U nas każda pani ubierze się w niecodzienne ciuszki, które swym krojem będą upodabniać się do gustownych lekkich strojów dziennych. Niesamowicie wygodne, miłe w dotyku i oddychające modele ubrań do snu rozchodzą się jak ciepłe bułeczki. Zasmakuj w ich wyjątkowości także i Ty.

Satynowa piżama damska

Jakość piżamy ma bezpośredni wpływ na sen kobiety. Powinien być jak najwygodniejszy, aby zapewnić komfortowy nocny wypoczynek. Ale nawet w takiej rzeczy jak satynowa piżama damska, chcesz wyglądać atrakcyjnie.
Współczesny rynek odzieżowy jest bardzo zróżnicowany. Można znaleźć zarówno szalenie drogie włoskie modele, jak i tanie chińskie marki syntetyków. Asortyment w sklepie "Sleep Art" jest specjalnie wyselekcjonowany pod kątem najlepszego połączenia ceny do jakości.
Wszyscy uwielbiają spać. Dobry sen nie jest jednak możliwy bez poczucia bezpieczeństwa i komfortu. Spokojne otoczenie, świeże łóżko i oczywiście wygodna, miękka i modna piżama. Naturalne materiały użyte do uszycia przepuszczają powietrze i zapewniają komfortowy i spokojny sen. Najlepszym materiałem na piżamę jest naturalna bawełna. Jest higieniczny, łatwy w pielęgnacji i długo zachowuje swój atrakcyjny wygląd.
Każda piżama ma swój niepowtarzalny styl, detale w postaci aplikacji, tasiemek czy koronek. Dostawa towarów w sklepie internetowym "Sleep Art " jest realizowana do wszystkich miast w Polsce.

Kontakt

Ulica: Pabianicka 245

Kod: 93-457

Miejscowość: Łódź

https://sleepart.pl/

E-mail: sklep@sleepart.pl

Tel.: 517642737


Podobne firmy

Producent skarpet Megi

Podczas wybierania części garderoby, trudno jest znaleźć taką, która będzie spełniać wszystkie nasze oczekiwania. Szczególnie jest tak przy wyborze skarpetek. Sklep Megi oferuje skarpetki jedynie najw...