Katalog firm

Sleep Art

Firma Sleep Art wiedzie prym wśród kobiet, które lubią kłaść się spać w stroju wyjątkowym, podkreślającym ich kobiecość. U nas każda pani ubierze się w niecodzienne ciuszki, które swym krojem będą upodabniać się do gustownych lekkich strojów dziennych. Niesamowicie wygodne, miłe w dotyku i oddychające modele ubrań do snu rozchodzą się jak ciepłe bułeczki. Zasmakuj w ich wyjątkowości także i Ty.

Szlafrok damski z kapturem

Zajrzyj do sklepu naszej firmy Sleep Art i obejrzyj serwowane tam szlafroki z kapturami. Wybierz dla siebie coś z tej kolekcji, bo naprawdę warto. Posiadamy w swojej ofercie szlafrok damski z kapturem i długim rękawem oraz dołem za kolano skutecznie otuli Cię po wyjściu z kąpieli.
Mokre jeszcze włosy możesz zakryć kapturem, by zatrzymać ciepło blisko skóry głowy. Kaptur to także świetna alternatywa na chłodniejsze noce, gdy jeszcze kaloryfery nie grzeją. Załóż piżamkę, a na nią szlafrok. Wskocz pod kołdrę otulona szczelnie szlafrokiem i naciągnij kaptur na głowę. Śpij smacznie i wygodnie w otuleniu ciepła. Rano możesz spacerować po mieszkaniu w szlafroku i przygotowywać sobie śniadanie, nakładać makijaż, a pasek, którym przewiążesz się w talii, skutecznie przytrzyma poły szlafroka, aby było Ci miło i ciepło.
Zsunięty kaptur na ramiona ociepli Ci kark i trochę pleców. Gdy założysz kaptur na głowę, będziesz wyglądać jak bogata piękna dama otulona peleryną, ponieważ kaptur ten jest uszyty inaczej niż tradycyjnie. Jest on przedłużeniem klapek szlafroka, co nadaje kobiecie takiej niesamowitej urody.

Kontakt

Ulica: Pabianicka 245

Kod: 93-457

Miejscowość: Łódź

https://sleepart.pl/

E-mail: sklep@sleepart.pl

Tel.: 517642737


Podobne firmy

Producent skarpet Megi

Podczas wybierania części garderoby, trudno jest znaleźć taką, która będzie spełniać wszystkie nasze oczekiwania. Szczególnie jest tak przy wyborze skarpetek. Sklep Megi oferuje skarpetki jedynie najw...