Katalog firm

ZHPU Wojciech Smulski

ZHPU Wojciech Smulski to firma, której możecie zaufać, jeżeli chodzi o obróbkę metali. Od wielu lat znajdujemy się na rynku, oferując szeroko pojęte usługi, jeżeli chodzi o obróbkę metali. Współpracujemy z innymi firmami, jak również chętnie realizujemy zamówienia, jakie pochodzą od klientów indywidualnych.

Toczenie do L5000

Aby metal mógł był użyty w konstrukcjach różnego rodzaju, najpierw musi zostać odpowiednio przygotowany. Chodzi zarówno o szlifowanie, toczenie do L5000, jak i inne prace związane z obróbką metali. Zleceniami tego typu zajmuje się firma ZHPU Wojciech Smulski. Jest to polska firma, która pomimo swoich niewielkich rozmiarów, doskonale daje sobie radę na rynku. Od wielu lat rozwija swoją działalności, zyskując nowych klientów, którzy z chęcią polecają usługi tego zakładu dalej.
Oferta ZHPU Wojciech Smulski jest bardzo szeroka jak na zakład tak mały. Jest to zapewnione dzięki temu, że firma jest świetnie wyposażona w nowoczesny sprzęt. Dzięki temu może podołać takim zleceniom jak toczenie do L5000, które do realizacji wymaga dobrych tokarek.
Klient tego zakładu zawsze może mieć pewność, że otrzyma obsługę na bardzo dobrym poziomie. Terminy są dotrzymywane, zlecenia realizowane przez doświadczonych specjalistów, a ceny za usługi ustalone na rozsądnym poziomie. Jest to więc firma, której na pewno warto jest zaufać.

Kontakt

Ulica: Nowe Gizewo 60

Kod: 12-100

Miejscowość: Szczytno

http://smulski-obrobkametali.pl/

E-mail: smulski@gmail.com

Tel.: 501720511


Podobne firmy

Metalic Laser

Jeżeli interesuje Cię najwyższa jakość i stawiasz na działania biznesowe skierowane do osób, które pomogą Ci uzyskać większe przychody w firmie, z pewnością chcesz skorzystać z fachowej wiedzy i najle...

TFC Events

TFC Events gwarantuje niezapomniane emocje. Gra na żywo ze znajomymi i przyjaciółmi to prawdziwie szaleńczo pozytywna przygoda. Twój przeciwnik patrzy wprost w Twoje oczy chcąc odczytać Twoje zamiary...