Katalog firm

Sowa

Zapraszamy do skorzystania z naszej oferty. Ogrzewanie i wentylacja to nasza specjalność. Jeżeli poszukujecie firmy, która zajmuje się zakładaniem takich urządzeń, to Sowa jest do Waszej dyspozycji. Zapewniamy Wam najwyższą jakość usług oraz atrakcyjnie niskie ceny. Mamy nadzieje, że nasza oferta okażę się dla Was interesująca.

Dofinansowanie do fotowoltaiki

Firma Eko-Sowa działa w branży energii odnawialnych już od 11 lat. Czyli, praktycznie, od czasów kiedy tego typu technologie były jeszcze w fazie debiutu na polskim rynku. Obecnie firmy fotowoltaiczne Łódź oferują instalacje i montaże na różnym poziomie jakościowym. Nasze wieloletnie doświadczenie gwarantuje usługę najwyższej jakości, a wiele różnych projektów, jakie mieliśmy okazję realizować, sprawia, że dysponujemy szeroką gamą rozwiązań.
Co decyduje o niezawodności instalacji fotowoltaicznej? Przede wszystkim, skuteczny montaż i dobry projekt, rozpoznający w sposób indywidualny warunki dla instalacji. Czynniki, które grają tutaj rolę to: kąt nachylenia paneli słonecznych, ich zdolność do samooczyszczania, kierunek na jaki są wystawione. Niekiedy, konieczne jest wsparcie paneli przy użyciu siłownika sterującego kątem ich nachylenia. Pozwala to znacznie zwiększyć wydajność fotowoltaiki.
Warto pamiętać, że w Polsce od wielu już lat funkcjonuje szereg udogodnień i dofinansowanie do fotowoltaiki mające na celu ułatwienie dostępu do instalacji fotowoltaicznych przedsiębiorstwom i gospodarstwom domowym.

Kontakt

Ulica: Dożynkowa 8

Kod: 94-279

Miejscowość: Łódź

http://www.eko-sowa.pl/

E-mail: biuro@eko-sowa.pl

Tel.: 601-211-233