Katalog firm

Sowa

Zapraszamy do skorzystania z naszej oferty. Ogrzewanie i wentylacja to nasza specjalność. Jeżeli poszukujecie firmy, która zajmuje się zakładaniem takich urządzeń, to Sowa jest do Waszej dyspozycji. Zapewniamy Wam najwyższą jakość usług oraz atrakcyjnie niskie ceny. Mamy nadzieje, że nasza oferta okażę się dla Was interesująca.

Instalacje wodno-kanalizacyjne

Firma Eko Sowa zajmuje się projektowaniem nowoczesnych instalacji wodno-kanalizacyjnych. Na stronie internetowej firmy eko-sowa.pl w zakładce Oferta umieszczono szczegółowe informacje dotyczące wszystkich oferowanych przez firmę produktów, w tym także instalacji wodno-kanalizacyjnych.
Aby zapewnić wysoką jakość i długą żywotność instalacji wodno-kanalizacyjnych w Łodzi, firma Eko Sowa korzysta z nowoczesnych systemów, profesjonalnych materiałów oraz specjalistycznych narzędzi, dając klientom aż 10 lat gwarancji producenta na system rurowy. Instalacje wodno-kanalizacyjne wykonywane przez firmę obejmują rozprowadzenie ciepłej i zimnej wody, proces cyrkulacji ciepłej wody wewnątrz budynku oraz odprowadzenie ścieków na zewnątrz budynku.
Firma Eko Sowa świadczy swoje usługi zarówno dla właścicieli nowych, jak i remontowanych budynków oraz instalacji. Na stronie eko-sowa.pl w dziale Porady umieszczono wiele praktycznych artykułach dotyczących tematów branżowych, takich jak na przykład wybór optymalnych rur kanalizacyjnych, zalety odkurzaczy centralnych czy abc rekuperacji.

Kontakt

Ulica: Dożynkowa 8

Kod: 94-279

Miejscowość: Łódź

http://www.eko-sowa.pl/

E-mail: biuro@eko-sowa.pl

Tel.: 601-211-233