Katalog firm

Sowa

Zapraszamy do skorzystania z naszej oferty. Ogrzewanie i wentylacja to nasza specjalność. Jeżeli poszukujecie firmy, która zajmuje się zakładaniem takich urządzeń, to Sowa jest do Waszej dyspozycji. Zapewniamy Wam najwyższą jakość usług oraz atrakcyjnie niskie ceny. Mamy nadzieje, że nasza oferta okażę się dla Was interesująca.

Montaż klimatyzacji

Swoją firmę Eko Sowa utworzyliśmy dla Państwa w 2011 roku. Na rynku działamy już jednak od jedenastu lat, ponieważ początkowo istnieliśmy wyłącznie pod jedną nazwą - prowadziliśmy Biuro Handlowe Sowa. Przez ten niekrótki czas udało nam się zrealizować mnóstwo różnorodnych projektów.
Utworzyliśmy sporą ilość instalacji ogrzewania podłogowego, wykonaliśmy liczne kotłownie oraz zainstalowaliśmy mnóstwo wentylacji czy rekuperatorów. Dziś uznajemy się za prawdziwych specjalistów od tych wszystkich dziedzin. Naszą główną misją jest doprowadzanie klientów do pełnej, stuprocentowej satysfakcji. Zależy nam głównie na tym, by świadczyć usługi na najwyższym poziomie, osiągając przy tym doskonałe rezultaty.
Każda utworzona przez nas klimatyzacja Łódź zawsze jest przemyślana i tak zaprojektowana, by spełniała wymagania swoich późniejszych użytkowników. Wyróżnia nas również zamiłowanie do rozwiązań ekonomicznych. Dbamy o to, by w domach naszych klientów pojawiały się instalacje oraz systemy oszczędne, które nie będą zabierać zbyt dużej ilości energii.

Kontakt

Ulica: Dożynkowa 8

Kod: 94-279

Miejscowość: Łódź

http://www.eko-sowa.pl/

E-mail: biuro@eko-sowa.pl

Tel.: 601-211-233