Katalog firm

Sowa

Zapraszamy do skorzystania z naszej oferty. Ogrzewanie i wentylacja to nasza specjalność. Jeżeli poszukujecie firmy, która zajmuje się zakładaniem takich urządzeń, to Sowa jest do Waszej dyspozycji. Zapewniamy Wam najwyższą jakość usług oraz atrakcyjnie niskie ceny. Mamy nadzieje, że nasza oferta okażę się dla Was interesująca.

Ocieplanie poddasza

W ofercie naszego przedsiębiorstwa znajduje się kompleksowa realizacja różnorodnych instalacji. Działamy na terenie Łodzi i okolic. Wykonujemy projekt, montaż oraz serwisujemy instalację wentylacyjną, klimatyzację, wodno-kanalizacyjną. Polecamy również usługę, jaką jest docieplanie budynków metodą wdmuchiwania celulozy.
Nasze ocieplanie poddasza Łódź odbywa się przy użyciu specjalnych agregatów, do których podłączone są rury wtłaczające substancję izolacyjną w odpowiednie miejsca. Jest to wełna celulozowa, powstała na skutek połączenia granulowanej celulozy z wełną szklaną. Zaletą tej formy izolacji jest fakt, iż nie wymaga użycia folii paroizolacyjnej, a także, że jest również świetną izolacją akustyczną.
Ponadto wdmuchiwana celuloza nie wchłania pleśni i grzybów, jest więc bezpieczna dla zdrowia i ekologiczna. Jak widać docieplanie poddaszy, stropów, ścian czy sufitów metodą wdmuchiwania wełny celulozowej jest gwarancją uzyskania bardzo trwałej, bezpiecznej i zdrowej powłoki izolacyjnej.

Kontakt

Ulica: Dożynkowa 8

Kod: 94-279

Miejscowość: Łódź

http://www.eko-sowa.pl/

E-mail: biuro@eko-sowa.pl

Tel.: 601-211-233