Katalog firm

StarkLAB

W poszukiwaniu firmy, która zajmuje się tworzeniem etykiet na produkty, takie jak butelki, słoiczki czy puszki, potrzebujemy usługi dokładnej i precyzyjnej, która będzie wytrzymała przez długi czas, a grafika wyraźna oraz równomiernie rozłożona na etykiecie. Taką firmą jest StarkLAB, która tworzy projekt, drukuje go na folii Shrink Sleeve i nakłada na opakowania efekt w profesjonalny sposób z gwarancją zadowolenia klienta.

Etykiety shrink sleeve

Nowoczesna technologia pozwala na tworzenie rzeczy z dużo lepszym efektem niż ta sprzed kilku lat. W nakładaniu etykiet najważniejsza jest precyzja i wysoka jakość grafiki, dlatego etykiety Shrink Sleeve świetnie sprawdzają się w swojej roli. Taką możliwość ma dla państwa firma StarkLAB. Z całą ofertą firmy możesz się zapoznać odwiedzając naszą stronę http://starklab.pl/pl/.
Wykonane z wysokiej jakości folii PET lub PVC świetnie dopasowują się do powierzchni opakowania, gdy podgrzejemy ją do odpowiedniej temperatury. Profesjonalni graficy tworzą czytelny układ napisów i obrazów na powierzchni etykiety, następnie drukujemy je w szybkim czasie na wewnętrzną stronę folii, co niweluje ryzyko ścierania i blaknięcia grafiki, a na koniec nakładamy ją na opakowaniu tak, aby wszelkie brzegi nie były widoczne, a ich otwarcie zabezpieczone przed nieporządnym otworzeniem w czasie transportu.
Nasi specjaliści pomogą Państwu na każdym etapie tworzenia projektu oraz w trakcie realizacji etykiety. Wybierając usługę Shrink Sleeve mamy pewność, że niezależnie od wyglądu opakowania folia dopasuje się idealnie, ponieważ nie ma z góry określonego kształtu.

Kontakt

Ulica: Eleonory 26

Kod: 93-482

Miejscowość: Łódź

http://starklab.pl/pl/

E-mail: biuro@starklab.pl

Tel.: 664157799