Katalog firm

Wekownia

Nie masz czasu na gotowanie? A może po prostu kuchnia to ostatnie miejsce, w którym lubisz przebywać? Mamy dla Ciebie idealne rozwiązanie. Oferujemy pyszne weki rzemieślnicze tylko z wyselekcjonowanych produktów. Być może szukasz pomysłu na oryginalny prezent - zapraszamy. Wekownia oferuje najróżniejsze zestawy, więc z pewnością znajdziesz coś dla siebie.

Gotowe dania obiadowe

Masz dość zjadania zupek chińskich w dniach, w których nie masz czasu na gotowanie? Wolałbyś sięgnąć po jakąś zdrowszą opcję, ale gotowe sałatki z marketu nijak ci nie smakują? W takim razie gotowe dania obiadowe są wprost stworzone dla ciebie! To dania Wekoni, która zajęła się produkcją bawełnianych weków rzemieślniczych.
Początkowo była "jedynie" restauracją, ale w dobie pandemii, gdy wszystkie knajpy się zamknęły i trzeba było szukać innych rozwiązań, zaczęła tworzyć dla klientów dania w specjalnie pakowanych słoikach. Do naczyń nieraz trafiają dokładnie te same potrawy, które podawane są normalnie w restauracji. Gotowe dania obiadowe od Wekowni zdecydowanie nie smakują jak zwykłe zupki chińskie. To coś znacznie lepszego! No i ta różnorodność dań, które znajdziesz w ofercie, też jest godna pochwały i tego, by zwrócić na nią uwagę.
A jeśli dołączysz do newslettera, zapisując się do niego na stronie Wekowni, zdobędziesz szansę na otrzymanie całkiem atrakcyjnego rabatu, który obniży cenę twoich zakupów.

Kontakt

Ulica: Wólczańska 128/134

Kod: 90-527

Miejscowość: Łódź

www: https://wekownia.pl/

E-mail: info@wekownia.pl

Tel.: 422123330


Podobne firmy

Jawo

Jawo ma w swojej ofercie wspaniałe i smakowite mrożonki oraz dania gotowe. Polecamy Wam dania, które już w kilka minut sprawią, że będziecie mogli cieszyć się niezwykła ucztą smaków. Oferujemy Wam pie...