Katalog firm

Wekownia

Nie masz czasu na gotowanie? A może po prostu kuchnia to ostatnie miejsce, w którym lubisz przebywać? Mamy dla Ciebie idealne rozwiązanie. Oferujemy pyszne weki rzemieślnicze tylko z wyselekcjonowanych produktów. Być może szukasz pomysłu na oryginalny prezent - zapraszamy. Wekownia oferuje najróżniejsze zestawy, więc z pewnością znajdziesz coś dla siebie.

Przetwory w słoikach

Przetwory wcale nie muszą być nudne! W ofercie Wekowni, będącej producentem bawełnianych weków rzemieślniczych, pojawiają się oczywiście różne warianty tradycyjne, takie jak chociażby krem pomidorowy, ale tuż obok nich występują wyroby zaskakujące - np. macka ośmiornicy w oliwie, pasta wątróbkowa czy gruszki podawane w lekkiej słodkiej zalewie.
Wybór jest naprawdę spory! Obecnie przetwory w słoikach sklep dosłownie nie mogą się znudzić, bo nawet gdyby każdego dnia próbowało się ich innej wariacji, naprawdę nie starczyłoby czasu na to, by ich wszystkich skosztować. Zwłaszcza że Wekownia stawia teraz na nowości. Ostatnio w jej ofercie pojawiły się np. specjalne zestawy wielkanocne i to w różnych wariantach.
Ich bazą często są tradycyjne zalewajki oraz żurek, choć nie jest to oczywiście jedyna opcja do wyboru, bo miłośnicy słodkości bardziej zadowolą się pięknymi pudełkami, w których znajdą m.in. dżem pomarańczowy. A najlepiej po prostu zajrzeć do internetowego sklepu Wekowni i samemu sobie to wszystko przejrzeć.

Kontakt

Ulica: Wólczańska 128/134

Kod: 90-527

Miejscowość: Łódź

www: https://wekownia.pl/

E-mail: info@wekownia.pl

Tel.: 422123330


Podobne firmy

Jawo

Jawo ma w swojej ofercie wspaniałe i smakowite mrożonki oraz dania gotowe. Polecamy Wam dania, które już w kilka minut sprawią, że będziecie mogli cieszyć się niezwykła ucztą smaków. Oferujemy Wam pie...