Katalog firm

Wekownia

Nie masz czasu na gotowanie? A może po prostu kuchnia to ostatnie miejsce, w którym lubisz przebywać? Mamy dla Ciebie idealne rozwiązanie. Oferujemy pyszne weki rzemieślnicze tylko z wyselekcjonowanych produktów. Być może szukasz pomysłu na oryginalny prezent - zapraszamy. Wekownia oferuje najróżniejsze zestawy, więc z pewnością znajdziesz coś dla siebie.

Sos bolognese w słoiku

Przygotowanie aromatycznego sosu bolognese nie musi się wiązać z wielogodzinnym gotowaniem pomidorów. Teraz można zdrowo i pysznie kucharzyć w sposób łatwy, prosty i przyjemny. Wekownia zmienia oblicze polskiej gastronomii.
Jest firmą, która stawia na produkcję weków rzemieślniczych i sprzedaje je w swoim sklepie internetowym, ale od innych podobnych producentów różni się tym, że oferuje wprost restauracyjną jakość dań. Nie są to słowa stawiane na wyrost. Wekownia jest bowiem pomysłem i wytworem restauracji Bawełna, którą na pewno kojarzą wszyscy mieszkańcy Łodzi i okolic.
A co konkretnie oferuje Wekownia? Dużo różnych gotowych potraw zamkniętych w słoikach, takich jak bardzo popularny sos bolognese w słoiku. To aż 470 gramów pełnowartościowego produktu, pozwalającego na przygotowanie smacznego obiadu dla całej rodzin. Wekownia zaleca łączyć sos z makaronem (najlepiej włoskim) i parmezanem. Produkt ten jest prawdziwym wekowym bestsellerem, podobnie zresztą jak szarpana wołowina BBQ i klopsiki z indyka w sosie pomidorowym. Nic tylko kupować i zajadać!

Kontakt

Ulica: Wólczańska 128/134

Kod: 90-527

Miejscowość: Łódź

www: https://wekownia.pl/

E-mail: info@wekownia.pl

Tel.: 422123330


Podobne firmy

Jawo

Jawo ma w swojej ofercie wspaniałe i smakowite mrożonki oraz dania gotowe. Polecamy Wam dania, które już w kilka minut sprawią, że będziecie mogli cieszyć się niezwykła ucztą smaków. Oferujemy Wam pie...