Katalog firm

Zeus

Firma Zeus jest renomowanym zakładem usług pogrzebowych, świadczącym kompleksowe usługi. Zajmujemy się przewożeniem zwłok (także z zagranicy), przygotowujemy zmarłych do uroczystości pogrzebowej, dbamy o oprawę artystyczną ceremonii żałobnej. Organizujemy też kremacje, załatwiamy wszelkie sprawy urzędowe.

Organizacja pogrzebu

AARON&ZEUS to dwa zakłady pogrzebowe Katowice, które specjalizują się w kompleksowej organizacji pochówków każdej wiary. Dzięki profesjonalnej i doświadczonej obsłudze przedsiębiorstwo zdobyło uznanie i szacunek wśród klientów. Każda osoba pogrążona w żałobie po utracie bliskiej osoby może liczyć na kompleksowe wsparcie i pomoc w trudnych chwilach.
Świadczone usługi obejmują zarówno przygotowanie zmarłego do pochówku, ekshumację zwłok, kremację zwłok, jak i kwestie formalne. W imieniu klienta zostaną załatwione wszelkie formalności, a także sprawy urzędowe. Wszystko po to, aby odciążyć żałobników z przykrych obowiązków. Ponadto oferta zawiera m.in. przygotowanie oprawy muzycznej, dostarczenie tablic, organizację oprawy florystycznej (kwiaty, wiązanki i bukiety pogrzebowe), a także wiele więcej.
Przedsiębiorstwo pogrzebowe posiada własne pojazdy - różnego typu karawany, mini-busy i autobusy. Klient może zlecić obsługę i transport uczestników pochówku. Zostaną oni bezpiecznie przewiezieni np. z kościoła na cmentarz.

Kontakt

Ulica: Gliwicka 101

Kod: 40-854

Miejscowość: Katowice

http://www.pogrzeby-katowice.pl/

E-mail:

Tel.: 502-759-971


Podobne firmy

A-Aaron

AAron to ludzie, którzy w tak trudnych chwilach oferują Wam wsparcie w momencie śmierci Waszych Bliskich. Wystarczy tylko, że zadzwonicie do nas pod całodobowy numer, a my już zajmiemy się załatwianie...