Katalog firm

Zeus

Firma Zeus jest renomowanym zakładem usług pogrzebowych, świadczącym kompleksowe usługi. Zajmujemy się przewożeniem zwłok (także z zagranicy), przygotowujemy zmarłych do uroczystości pogrzebowej, dbamy o oprawę artystyczną ceremonii żałobnej. Organizujemy też kremacje, załatwiamy wszelkie sprawy urzędowe.

Transport zwłok

Organizacja pogrzebu nie jest łatwą sprawą. Jest to moment, który może powodować wielki stres. Dlatego warto zapewnić sobie wsparcie osób, nie tylko bliskich, które wiedzą w jaki sposób odpowiednio wszystko pozałatwiać. Zapraszamy więc do nas. Nazywamy się „AARON&ZEUS" i jesteśmy zakładem pogrzebowym, który działa na na terenie miasta Katowice. Wieloletnie doświadczenie pozwoliło nam wyrobić sobie odpowiednią opinię.
Pomagamy Wam bezstresowo załatwić cała ceremonię, dzięki czemu możecie w godny sposób pochować Waszych bliskich. Wśród naszych płatnych usług zapewniamy Wam: międzynarodowy transport zwłok drogą lądową, specjalnie przystosowanymi autami, usługi kremacyjne, przygotowanie zmarłego do pochówku, jak tylko dostarczycie nam odpowiednie ubranie, trumny oraz urny (bardzo szeroki wybór), bukiety kwiatów oraz specjalnych wiązek, które możecie wybrać spośród naszej oferty, profesjonalną obsługę żałobników, przewóz wszystkich osób uczestniczących w uroczystościach oraz wiele innych. Zaufajcie nam!

Kontakt

Ulica: Gliwicka 101

Kod: 40-854

Miejscowość: Katowice

http://www.pogrzeby-katowice.pl/

E-mail:

Tel.: 502-759-971


Podobne firmy

A-Aaron

AAron to ludzie, którzy w tak trudnych chwilach oferują Wam wsparcie w momencie śmierci Waszych Bliskich. Wystarczy tylko, że zadzwonicie do nas pod całodobowy numer, a my już zajmiemy się załatwianie...