Katalog firm

EsteticaNova

EsteticaNova to centrum medycyny estetycznej prowadzone przez lekarkę medyny Kamilę Jędrzejczak. W ofercie centrum można znaleźć popularne zabiegi: powiększanie ust, lifting twarzy, peelingi i wypełniacze. EsteticaNova oferuje również mezoterapię igłową, stymulatory tkankowe oraz zabiegi usuwania zmarszczek.

Trycholog

EsteticaNova to kompleksowe centrum medycyny estetycznej prowadzone przez lekarkę medyny estetycznej Kamilę Jędrzejczak, Jednym z oferowanych przez EsteticaNova specjalistów również trycholog Łódź.
Trycholog jest lekarzem medycyny, który specjalizuje się w leczenia i diagnozowaniu chorób skóry głowy oraz włosów. Jest również w stanie doradzić odpowiednią pielęgnację, pomóc w walce z łupieżem, łysieniem oraz nadmiernym przetłuszczaniem skóry głowy, a także oferuje zabiegi estetyczne, które poprawiają stan skóry głowy oraz kondycję włosów. Trycholog jest w stanie doradzić odpowiednią suplementację oraz przypisać leki w przypadku nadmiernego wypadania włosów po przeprowadzeniu badań.
W ofercie gabinetu trychologicznego EsteticaNova znajduje się zebranie wywiadu przez lekarza, kompleksowe zbadanie skóry głowy oraz zaplanowanie terapii i koniecznych zabiegów. W ofercie trychologa dostępne są zabiegi mezoterapii frakcyjnej mikroigłowej oraz mezoterapii preparatem HairCare, terapia peptydowa, osocze bogatopłytkowe oraz fibryna bogatopłytkowa.

Kontakt

Ulica: Tuszyńska 132

Kod: 93-312

Miejscowość: Łódź

www: https://estetica-nova.pl/

E-mail: kontakt@novadentica.com

Tel.: 790770016


Podobne firmy

Aneta Budzińska

Aneta Budzińska to specjalistka w swojej branży, której możesz zaufać. Jako linergistka oraz trener makijażu permanentnego ma na swoim koncie wiele wyróżnień i zadowolonych klientek, które chętnie wra...

Depilatorium

Depilatorium to idealne miejsce dla osób, które chcą raz na zawsze pozbyć się zbędnego owłosienia. Do laserowej depilacji używamy jednego z najlepszych urządzeń - laser diodowy Vectus. To dzięki niemu...