Katalog firm

Adamex Druk

Adamex to drukarnia godna polecenia. W swojej szerokiej ofercie, firma ta zajmuje się nadrukiem na tkaninach i dzianinach. Dzięki zastosowaniu nowoczesnej technologii, wydruki przez nich oferowane nie ulegają zniszczeniu przez długi czas. Warto skorzystać z usług drukarni Adamex, aby otrzymać produkt najwyższej klasy!

Drukarnia sublimacyjna

Znajdująca się w Łodzi firma Adamex Druk wykonuje profesjonalne nadruki na tkaninach i dzianinach poliestrowych. Wychodząc naprzeciw potrzebom producentów ubrań, hurtowni materiałów i wielu innych klientów, oferuje szeroki wybór modnych wzorów w nieograniczonej liczbie kolorów.
Zajmuje się projektowaniem grafik na indywidualne zamówienie. Jako zespół fachowców działających w branży ponad 20 lat, gwarantuje wysoki standard usług i sprawną realizację każdego zamówienia. Współpracuje ze sprawdzonymi dostawcami tkanin i urządzeń. Nieustannie inwestuje w rozwój parku maszynowego, aby sprostać rosnącym wymaganiom klientów. Z powodzeniem łączy różne techniki drukarskie. Adamex Druk to drukarnia sublimacyjna specjalizująca się w zadruku białych lub jasnych materiałów poliestrowych na wykrojach lub z metrażu.
Stosując technologię druku sublimacyjnego transferowego, wykonuje zarówno proste, jak i skomplikowane nadruki na odzieży, tekstyliach i gadżetach reklamowych. Są one trwałe i niewyczuwalne w dotyku.

Kontakt

Ulica: Milionowa 55

Kod: 93-113

Miejscowość: Łódź

E-mail: druk@adamexdruk.pl

Tel.: 501176709