Katalog firm

ZHPU Wojciech Smulski

ZHPU Wojciech Smulski to firma, której możecie zaufać, jeżeli chodzi o obróbkę metali. Od wielu lat znajdujemy się na rynku, oferując szeroko pojęte usługi, jeżeli chodzi o obróbkę metali. Współpracujemy z innymi firmami, jak również chętnie realizujemy zamówienia, jakie pochodzą od klientów indywidualnych.

Gięcie blach

Gięcie blach to zadanie tylko dla osoby doświadczonej w obróbce metali. Wymaga precyzji oraz znajomości obsługi profesjonalnego sprzętu. Zarówno sprzęt, jak i osoby doświadczone w jego użyciu, można znaleźć w firmie ZHPU Wojciech Smulski, która to firma zajmuje się taką usługą jak gięcie blach już od wielu lat.
Firma ta ma swoją siedzibę w niewielkiej miejscowości jaką jest Nowe Gizewo. To właśnie tam codziennie wykonuje liczne zlecenia, pochodzące od klientów. Dotyczą one zarówno toczenia, szlifowania, wycinania plazmowego, jak i właśnie gięcia blach. ZHPU Wojciech Smulski ma do swojej dyspozycji dobry sprzęt, który pozwala na to, aby szybko i terminowo wykonywać wszystkie zlecone prace. Zawsze korzysta z najlepszych materiałów, co dodatkowo gwarantuje, że efekt końcowy będzie jak najlepszy.
ZHPU Wojciech Smulski wykonuje swoje usługi w cenach, które są bardzo korzystne dla klienta. Wszystkie osoby, które miały okazję współpracować z tą firmą twierdzą, że jest to zakład w pełni profesjonalny i uczciwie podchodzący do każdego nowego klienta. Zatem na pewno warto skorzystać z jego usług.

Kontakt

Ulica: Nowe Gizewo 60

Kod: 12-100

Miejscowość: Szczytno

http://smulski-obrobkametali.pl/

E-mail: smulski@gmail.com

Tel.: 501720511


Podobne firmy

Metalic Laser

Jeżeli interesuje Cię najwyższa jakość i stawiasz na działania biznesowe skierowane do osób, które pomogą Ci uzyskać większe przychody w firmie, z pewnością chcesz skorzystać z fachowej wiedzy i najle...

TFC Events

TFC Events gwarantuje niezapomniane emocje. Gra na żywo ze znajomymi i przyjaciółmi to prawdziwie szaleńczo pozytywna przygoda. Twój przeciwnik patrzy wprost w Twoje oczy chcąc odczytać Twoje zamiary...