Katalog firm

AOK – Akademicki Ośrodek Kształcenia

Akademicki Ośrodek Kształcenia dysponuje wieloletnim doświadczeniem w organizacji kursów egzaminacyjnych. Prowadzi zajęcia dla uczniów ósmych klas szkół podstawowych i przyszłych maturzystów z Łodzi i okolic. Umożliwia naukę stacjonarną lub w trybie online. AOK oferuje kursy semestralne i roczne w konkurencyjnych cenach.

Kurs dla ósmoklasistów

Jednym z pierwszych poważnych wydarzeń w życiu dziecka jest egzamin ósmoklasisty Łódź. Jest to egzamin poprzedzający wybór nowej szkoły, dlatego też związany jest z dużym stresem. Wymaga solidnych przygotowań, które zapewnią jak najlepszy wynik egzaminu.
Nie każdy jednak potrafi się samodzielnie uczyć i przygotowywać. Dlatego też dobrą metodą są kursy od AOK. AOK to łódzki ośrodek, który oferuje szeroki wybór kursów edukacyjnych. Przygotowują one zarówno na egzamin ósmoklasisty, jak i na maturę. Są to zatem najważniejsze egzaminy, z jakimi należy się zmierzyć przed studiami.
Kursy w AOK prowadzą przede wszystkim osoby, które mają cierpliwość i talent do nauczania. Jest to klucz do sukcesu tego ośrodka, który istnieje już od 20 lat. Pomimo że program nauczania w szkołach wielokrotnie się zmieniał, kursy w AOK zawsze były aktualizowane i dzięki temu pozostały świetnym sposobem na solidne przygotowanie do egzaminu. Każdy kto pragnie zawalczyć o dobry wynik na pewno powinien trafić do AOK w Łodzi.

Kontakt

Ulica: Moniuszki 4A

Kod: 90-111

Miejscowość: Łódź

http://www.aok-kursymaturalne.pl/

E-mail: sekretariat@aok-kursymaturalne.pl

Tel.: 791991109