Katalog firm

Ewa Czernik

Nazywam się Ewa Czernik i jako wykwalifikowany lekarz psycholog zapewniam Wam wsparcie, jeżeli czujecie, że macie nerwicę, czegoś okropnie się boicie. Zajmuje się również leczeniem depresji, która nie leczona może doprowadzić do bardzo przykrych konsekwencji. Zapraszam również do wzięcia udziału w terapii dla par.

Sesje indywidualne

Choroby cywilizacyjne o podłożu lękowym i depresyjnym, zaburzenia adaptacyjne, zaburzenia osobowości a także liczne kryzysy związany z wypaleniem zawodowym, śmiercią bliskiej osoby lub długotrwałym stresem, to sytuacje w życiu człowieka, z którymi trudno sobie poradzić.
Profesjonalnie przeprowadzona psychoterapia pozwala zniwelować objawy dręczące pacjenta, wyjść na drogę służącą zrozumieniu zaistniałych zdarzeń, a także znaleźć korzystne metody i sposoby dalszego działania.
Skuteczna psychoterapia indywidualna Łódź to sesje terapeutyczne, u których podstaw leży szczera rozmowa psychologa z człowiekiem poszukującym, zakładają złożoność procesów i spotkań zależnie od potrzeb pacjenta, jego samoświadomości, zaangażowania w proces wychodzenia z kryzysu oraz wielkości i ilości stawianych indywidualnie celów terapeutycznych. Warto pamiętać, że czasem jeden przywołany podczas sesji wątek może poruszyć lawinę wcześniej niezałatwionych spraw, którym należy stawić czoło, by etapowo i konsekwentnie odzyskiwać spokój i radość życia.

Kontakt

Ulica: Wólczańska 20

Kod: 90-607

Miejscowość: Łódź

http://ewaczernik.pl/

E-mail: gabinet@ewaczernik.pl

Tel.: 509-359-409


Podobne firmy

Instytut Terapii ITPB

Jeżeli doszliśmy do momentu, w którym depresja lub nerwica, lęki a nawet autyzm stały się poważnym dla nas schorzenie, to czas najwyższy skorzystać z pomocy fachowców, jakich spotkamy w Instytucie Ter...

Centrum Równowaga

Temat psychologi jest bardzo ważny w dzisiejszym świecie. Coraz więcej osób zmaga sie z problemami natury psychicznej. Jest to sprawa, której nie należy bagatelizować, ponieważ problemy mogą się z cza...