Katalog firm

Sleep Art

Firma Sleep Art wiedzie prym wśród kobiet, które lubią kłaść się spać w stroju wyjątkowym, podkreślającym ich kobiecość. U nas każda pani ubierze się w niecodzienne ciuszki, które swym krojem będą upodabniać się do gustownych lekkich strojów dziennych. Niesamowicie wygodne, miłe w dotyku i oddychające modele ubrań do snu rozchodzą się jak ciepłe bułeczki. Zasmakuj w ich wyjątkowości także i Ty.

Szlafrok damski krótki

W sklepie Sleep Art można nabyć niezwykle gustowne szlafroki damskie, zrobione z tkanin odznaczających się najwyższą jakością. Obecnie szlafrok damski krótki jest zmysłową alternatywą dla klasycznego szlafroka o długim kroju. Firma Sleep Art oferuje w swoim sklepie online kilka wyjątkowych rodzajów tego produktu.
Klientki mogą wybierać między szlafrokami jednokolorowymi w formie kimona a designerskimi szlafrokami wielobarwnymi, takimi jak na przykład szlafrok z nadrukiem inspirowanym nocnym pejzażem Vincenta van Gogha. Szlafroki krótkie są wiązane w pasie, a każdy model posiada swoją oryginalną nazwę na przykład Penelopa, Aurora, czy Tetyda. Korzystając z podpowiedzi marki Sleep Art, do szlafroków można od razu dobrać koszule lub piżamy nocne, dzięki czemu całość będzie się świetnie ze sobą komponowała.
Mnogość oferty sprawia, że każda kobieta znajdzie w asortymencie firmy Sleep Art coś dla siebie. Dodatkowo w sklepie dostępne są małe i duże rozmiary dla różnych typów sylwetek, a ceny są wyjątkowo przystępne.

Kontakt

Ulica: Pabianicka 245

Kod: 93-457

Miejscowość: Łódź

https://sleepart.pl/

E-mail: sklep@sleepart.pl

Tel.: 517642737


Podobne firmy

Producent skarpet Megi

Podczas wybierania części garderoby, trudno jest znaleźć taką, która będzie spełniać wszystkie nasze oczekiwania. Szczególnie jest tak przy wyborze skarpetek. Sklep Megi oferuje skarpetki jedynie najw...