Katalog firm

Wekownia

Nie masz czasu na gotowanie? A może po prostu kuchnia to ostatnie miejsce, w którym lubisz przebywać? Mamy dla Ciebie idealne rozwiązanie. Oferujemy pyszne weki rzemieślnicze tylko z wyselekcjonowanych produktów. Być może szukasz pomysłu na oryginalny prezent - zapraszamy. Wekownia oferuje najróżniejsze zestawy, więc z pewnością znajdziesz coś dla siebie.

Gotowe dania wegetariańskie

Wekownia to miejsce, które powstało z miłości do dobrego jedzenia. Jest ona konceptem rzemieślniczych weków wytworzonym przez twórców popularnej łódzkiej restauracji, który początkowo miał być dla nich tylko odskocznią od prowadzenia działalności w czasach pandemii.
Koniec końców Wekownia niesamowicie się rozrosła. Zaskoczyła klientów domowym pysznym smakiem wszelkich dań, które zaczęły im przypominać te potrawy, jakie do tej pory jadali właśnie w restauracji. Mięsne klopsiki na pewno są apetyczne, ale warto też zwrócić uwagę na gotowe dania wegetariańskie. W końcu to dla nich stworzono oddzielną kategorię. Tutaj naprawdę weganie i wegetarianie mają w czym wybierać! Zapoznaj się z całą ofertą firmy na stronie https://wekownia.pl/wege/.
Jako że dań wegetariańskich jest w ofercie tak wiele, podzielono je jeszcze na kilka odrębnych kategorii, tworzonych przez zupy wegetariańskie, soki tłoczone, smarowidła wegańskie, całe dania oraz zestawy składające się z wyodrębnionych produktów. Każde danie zapewnia organizmowi zastrzyk ważnych substancji odżywczych. Każde dostarcza przy okazji pozytywnych wrażeń smakowych.

Kontakt

Ulica: Wólczańska 128/134

Kod: 90-527

Miejscowość: Łódź

www: https://wekownia.pl/

E-mail: info@wekownia.pl

Tel.: 422123330


Podobne firmy

Jawo

Jawo ma w swojej ofercie wspaniałe i smakowite mrożonki oraz dania gotowe. Polecamy Wam dania, które już w kilka minut sprawią, że będziecie mogli cieszyć się niezwykła ucztą smaków. Oferujemy Wam pie...