Katalog firm

Wekownia

Nie masz czasu na gotowanie? A może po prostu kuchnia to ostatnie miejsce, w którym lubisz przebywać? Mamy dla Ciebie idealne rozwiązanie. Oferujemy pyszne weki rzemieślnicze tylko z wyselekcjonowanych produktów. Być może szukasz pomysłu na oryginalny prezent - zapraszamy. Wekownia oferuje najróżniejsze zestawy, więc z pewnością znajdziesz coś dla siebie.

Gotowe zupy w słoikach

Gotowe słoikowe zupy mogą być naprawdę smaczne. Smaczne i wartościowe, a jeszcze do tego pożywne i nasycające. Udowodniła to Wekownia, która stała się jak gdyby przedłużeniem restauracji Bawełna, położonej w Łodzi, choć obecnie przypomina bardziej niezależnie działający biznes, skoncentrowany na tworzeniu zdrowych weków rzemieślniczych.
Co charakteryzuje gotowe zupy w słoikach Wekowni? Po pierwsze - brak konserwantów. Dania poddawane są procesowi pasteryzacji, dzięki czemu i tak mają całkiem przystępny termin przydatności do spożycia i mogą być bezpiecznie przechowywane poza lodówką (to pozwala zabrać je np. w podróż). Po drugie - doskonały smak. Każda zupa właśnie za sprawą pasteryzacji utrzymuje pierwotnie nadane jej walory smakowe i nieraz udowadnia, że nawet taki klasyczny żurek może smakować jak coś wykwintnego i wyszukanego.
Po trzecie - doskonałe wartości odżywcze. Wekownia komponuje dania w sposób umożliwiający polepszenie składu produktu. Dania stają się więc zdrową opcją obiadową albo... wartościową przekąską!

Kontakt

Ulica: Wólczańska 128/134

Kod: 90-527

Miejscowość: Łódź

www: https://wekownia.pl/

E-mail: info@wekownia.pl

Tel.: 422123330


Podobne firmy

Jawo

Jawo ma w swojej ofercie wspaniałe i smakowite mrożonki oraz dania gotowe. Polecamy Wam dania, które już w kilka minut sprawią, że będziecie mogli cieszyć się niezwykła ucztą smaków. Oferujemy Wam pie...