Katalog firm

Sowa

Zapraszamy do skorzystania z naszej oferty. Ogrzewanie i wentylacja to nasza specjalność. Jeżeli poszukujecie firmy, która zajmuje się zakładaniem takich urządzeń, to Sowa jest do Waszej dyspozycji. Zapewniamy Wam najwyższą jakość usług oraz atrakcyjnie niskie ceny. Mamy nadzieje, że nasza oferta okażę się dla Was interesująca.

Instalacje fotowoltaiczne

Niewiele inwestycji jest tak opłacalnych jak przejście na instalacje fotowoltaiczne Łódź. Choć koszt ich montażu jest dosyć duży to ostatecznie w pełni się on zwraca poprzez zmniejszone rachunki za prąd.
W Łodzi działa firma Eko Sowa, która istnieje już od 11 lat i nieustannie rozwija swoją ofertę. Z reguły jest to firma, która specjalizuje się w instalacjach ogrzewania różnego rodzaju. Od dłuższego czasu jednak zajmuje się także montażem fotowoltaiki. Do każdego klienta podchodzi indywidualnie i pomaga w dobraniu najlepszej instalacji, która zapewnia dużo energii przy niewielkich kosztach. Celem zawsze jest ochrona portfela klienta.
Oprócz tego instalacje fotowoltaiczne są znacznie lepsze dla środowiska naturalnego niż jakiekolwiek inne metody ogrzewania. Dlatego też działalność firmy Eko Sowa ma pozytywny wpływ na planetę. Jeżeli zatem ktoś zastanawia się nad tym, jak zaoszczędzić i jednocześnie zadbać o środowisko to na pewno powinien trafić do Eko Sowa i zaplanować swoją nową instalację fotowoltaiczną.

Kontakt

Ulica: Dożynkowa 8

Kod: 94-279

Miejscowość: Łódź

http://www.eko-sowa.pl/

E-mail: biuro@eko-sowa.pl

Tel.: 601-211-233